O firmě

Firmu Starožitný nábytek založil v roce 1991 Václav Stodola, který neustále pokračuje v tradici jednoho z největších obchodů se starožitnostmi nejen v Praze, ale v rámci celé ČR.

Z původních 35 m² prodejní plochy v roce 1991 se firma postupně rozrůstala a v roce 1997 otevřela největší prodejnu starožitného nábytku v Praze.
Dnes nabízíme své zboží a služby na největší prodejní ploše v celé ČR.

Od června 2010 se společnost přestěhovala do nových a větších prostor na Žižkově a přestala používat název Barcotrade. Pod jménem Stodola pokračuje ve své tradici obchodu, restaurováníexportního servisu starožitného nábytku a starožitností.

Naše moto koresponduje s našimi hodnotami, kdy spokojenost zákazníka je našim cílem.

Každý náš zákazník se může na nabízenou starožitnost u nás v obchodě přijít podívat, protože vše máme skladem, domluvit dopravu, pojištění při transportu, restaurování, případně si starožitnost jen zapůjčit pro speciální příležitosti.

Zákazníkům poskytujeme ucelený servis na profesionální úrovni!

Profesionalita a spolehlivost je i důvodem, že náš starožitný nábytek hrál nejenom v hollywoodských filmech, byl na svatbách významných lidí (včetně prezidenta), ale zdobí interiéry a dělá radost mnoha lidem po celém světě (Evropa, USA, Japonsko, Rusko…).

U nás můžete koupit vše od renesance až po funkcionalismus. Náš nábytek je většinou dokonale restaurován, plně funkční a připravený k okamžitému používání. Lze však u nás koupit i starožitný nábytek v původním stavu před opravou. Restaurování a Dopravní servis vám rádi zajistíme.

Kromě starožitného nábytku nabízíme též široký sortiment ostatních starožitností - obrazy, grafiku, hodiny, sklo, porcelán, svítidla aj.

Chcete-li naší firmě nabídnout vaši starožitnost k odkoupení, kontaktujte nás a my se s vámi domluvíme na prodeji v našem bazaru formou komisního prodeje, nebo za hotové.

Obraťte se na nás s jakýmkoliv přáním a dotazem v oboru starožitnosti, rádi s vámi navážeme spolupráci!