AKTUÁLNÍ NABÍDKA

našeho obchodu v tuto chvíli čítá 490 položek.
Využijte pokročilého vyhledávání antik bazaru

Křeslo art deco, dub, 1920,
72 cm x 56 cm x 53 cm
(v x š x h)
Stůl + 4x židle art deco, dub, 1920,
75 cm x 104 cm x 114 (185) cm
(v x š x h)
Skříně 2x historismus, ořech, 1880 - 90, možno prodávat jednotlivě á = 7500,- Kč,
192 cm x 134 cm x 64 cm
(v x š x h)
Křeslo historismus, mahagon, 1910 - 20,
93 cm x 70 cm x 94 cm
(v x š x h)
Stolek secese, palisandr, 1910,
73 cm x 64 cm x 64 cm
(v x š x h)
Skříň biedermeier, ořech, 1830,
186 cm x 116 cm x 50 cm
(v x š x h)
Příborník secese, ořech, 1900 - 1910,
230 cm x 152 cm x 72 cm
(v x š x h)

Styly zboží

Renesance, baroko, rokoko
Klasicismus (kolem roku 1800)
Empír a biedermeier (1810-1850)
Historismus (1850 - 1920)
Secese (1890 – 1910)
Artdeco (1910 – 1930)
Funkcionalismus (1930 – 1950)
nezařazeno

Způsob řazení

Na stránku

Změny za poslední

Zátiší se svíčkou Kód zboží: KD137/01/8
Vitorie Chal, olej na kartoně, 1987,
83 cm x 42 cm (v x š) Prodejní cena: 12 000 Kč
Zátiší Kód zboží: KD271/09/6
Hrstka, olej na plátně, cca 1930,
109 cm x 93 cm (v x š) Prodejní cena: 13 500 Kč
Děti v přírodě Kód zboží: KD48/98/7
Kunc, olej na plátně, cca 1940,
113 cm x 99 cm (v x š) Prodejní cena: 50 000 Kč
Portrét muže Kód zboží: KD243/06/3
Anton Kanlbach, olej na plátně, 19. století,
49 cm x 39 cm (v x š) Prodejní cena: 9 500 Kč
Portrét muže Kód zboží: KD120/00/5
Kopie van Dyck, olej na plátně, 19. století,
92 cm x 63 cm (v x š) Prodejní cena: 30 000 Kč
Portrét muže Kód zboží: KD259/07/4
Monugramista V. P, olej na plátně, po roce 1880,
32 cm x 26 cm (v x š) Prodejní cena: 9 500 Kč
Horská krajina Kód zboží: KD272/09/11
München, olej na plátně, 1930 - 45,
67 cm x 55 cm (v x š) Prodejní cena: 10 500 Kč
Krajina Kód zboží: KD271/09/8
Alvin Enders, olej na desce, 1920 - 35,
83 cm x 93 cm (v x š) Prodejní cena: 14 500 Kč
Záplava v krajině Kód zboží: KD152/02/8
Řezníček, olej na plátně, 1921,
62 cm x 82 cm (v x š) Prodejní cena: 12 000 Kč
Portrét dívky Kód zboží: KD271/09/2
neznačeno, olej na plátně, 19. století,
68 cm x 58 cm (v x š) Prodejní cena: 55 000 Kč