AKTUÁLNÍ NABÍDKA

našeho obchodu v tuto chvíli čítá 503 položek.
Využijte pokročilého vyhledávání antik bazaru

Stolek historismus, ořech, 1880 - 90,
76 cm x 100 cm x 66 cm
(v x š x h)
Židle 4x Chippendale, bříza, 1910 - 20,
89 cm x 52 cm x 48 cm
(v x š x h)
Toaletka historismus, ořech, 1880 - 90,
177 cm x 115 cm x 58 cm
(v x š x h)
Příborník historismus, dub, mramor, 1880 - 90,
252 cm x 162 cm x 78 cm
(v x š x h)
Skříň historismus, ořech, 1880 - 90,
188 cm x 136 cm x 59 cm
(v x š x h)
Komoda biedermeier, dub, 1830 - 40,
87 cm x 120 cm x 60 cm
(v x š x h)
Stolek art deco, ořech, 1920 - 30,
65 cm x 80 cm x 80 cm
(v x š x h)

Styly zboží

Renesance, baroko, rokoko
Klasicismus (kolem roku 1800)
Empír a biedermeier (1810-1850)
Historismus (1850 - 1920)
Secese (1890 – 1910)
Artdeco (1910 – 1930)
Funkcionalismus (1930 – 1950)
nezařazeno

Způsob řazení

Na stránku

Změny za poslední

Děti v přírodě Kód zboží: KD48/98/7
Kunc, olej na plátně, cca 1940,
113 cm x 99 cm (v x š) Prodejní cena: 50 000 Kč
Portrét muže Kód zboží: KD243/06/3
Anton Kanlbach, olej na plátně, 19. století,
49 cm x 39 cm (v x š) Prodejní cena: 9 500 Kč
Portrét muže Kód zboží: KD120/00/5
Kopie van Dyck, olej na plátně, 19. století,
92 cm x 63 cm (v x š) Prodejní cena: 30 000 Kč
Portrét muže Kód zboží: KD259/07/4
Monugramista V. P, olej na plátně, po roce 1880,
32 cm x 26 cm (v x š) Prodejní cena: 9 500 Kč
Horská krajina Kód zboží: KD272/09/11
München, olej na plátně, 1930 - 45,
67 cm x 55 cm (v x š) Prodejní cena: 10 500 Kč
Krajina Kód zboží: KD271/09/8
Alvin Enders, olej na desce, 1920 - 35,
83 cm x 93 cm (v x š) Prodejní cena: 14 500 Kč
Záplava v krajině Kód zboží: KD152/02/8
Řezníček, olej na plátně, 1921,
62 cm x 82 cm (v x š) Prodejní cena: 12 000 Kč
Portrét dívky Kód zboží: KD271/09/2
neznačeno, olej na plátně, 19. století,
68 cm x 58 cm (v x š) Prodejní cena: 55 000 Kč