AKTUÁLNÍ NABÍDKA

našeho obchodu v tuto chvíli čítá 496 položek.
Využijte pokročilého vyhledávání antik bazaru

Křeslo 3x secese, třešeň, 1900 - 1910, možno prodávat jednotlivě á = 11000,- Kč,
70 cm x 61 cm x 52 cm
(v x š x h)
Stolek Louis Philippe, ořech, 1860 - 70,
75 cm x 103 cm x 70 cm
(v x š x h)
Židle Thonet, buk, 1900 - 1910,
93 cm x 45 cm x 45 cm
(v x š x h)
Stůl odkládací historismus, dub, 1900 - 1910,
120 cm x 110 cm x 64 cm
(v x š x h)
Psací stůl funkcionalismus, chrom, 1930,
79 cm x 145 cm x 75 cm
(v x š x h)
Křeslo historismus, dub, 1880 - 90,
95 cm x 63 cm x 64 cm
(v x š x h)
Židle secese, ořech, 1900 - 1910,
98 cm x 48 cm x 59 cm
(v x š x h)

Styly zboží

Renesance, baroko, rokoko
Klasicismus (kolem roku 1800)
Empír a biedermeier (1810-1850)
Historismus (1850 - 1920)
Secese (1890 – 1910)
Artdeco (1910 – 1930)
Funkcionalismus (1930 – 1950)
nezařazeno

Způsob řazení

Na stránku

Změny za poslední

Portrét dívky Kód zboží: KD271/09/2
neznačeno, olej na plátně, 19. století,
68 cm x 58 cm (v x š) Prodejní cena: 55 000 Kč