AKTUÁLNÍ NABÍDKA

našeho obchodu v tuto chvíli čítá 513 položek.
Využijte pokročilého vyhledávání antik bazaru

Stolek art deco, jasan, 1920 - 30,
77 cm x 68 cm x 68 cm
(v x š x h)
Skříně 2x secese, smrk, 1910, možno prodávat jednotlivě á = 3200,- Kč,
188 cm x 110 cm x 50 cm
(v x š x h)
Knihovna historismus, dub, 1910 - 20,
195 cm x 218 cm x 54 cm
(v x š x h)
Skříně 2x biedermeier, ořech, 1830 - 40, možno prodávat jednotlivě á = 9500,- Kč,
167 cm x 108 cm x 50 cm
(v x š x h)
Skříňka se zrcadlem historismus, ořech, 1880 - 90,
153 cm x 139 cm x 58 cm
(v x š x h)
Toaletka historismus, buk, 1910 - 20,
168 cm x 121 cm x 50 cm
(v x š x h)
Psací stůl Louis Philippe, mahagon, 1850 - 60,
164 cm x 99 cm x 62 cm
(v x š x h)

Styly zboží

Renesance, baroko, rokoko
Klasicismus (kolem roku 1800)
Empír a biedermeier (1810-1850)
Historismus (1850 - 1920)
Secese (1890 – 1910)
Artdeco (1910 – 1930)
Funkcionalismus (1930 – 1950)
nezařazeno

Způsob řazení

Na stránku

Změny za poslední

Krajina Kód zboží: KD271/09/8
Alvin Enders, olej na desce, 1920 - 35,
83 cm x 93 cm (v x š) Prodejní cena: 14 500 Kč
Záplava v krajině Kód zboží: KD152/02/8
Řezníček, olej na plátně, 1921,
62 cm x 82 cm (v x š) Prodejní cena: 12 000 Kč
Portrét dívky Kód zboží: KD271/09/2
neznačeno, olej na plátně, 19. století,
68 cm x 58 cm (v x š) Prodejní cena: 55 000 Kč